11.8 C
Kerteminde
onsdag, 12. juni, 2024


Dødsfald

Tina Hansen Født 16. januar 1966 - Død 16. marts 2024Bisættelsen finder sted fra Munkebo Kirke tirsdag 26. marts klokken 13.

Dødsfald

Lone Kløppel Serritslev Født 16. november 1954 - Død 12. marts 2024Bisættelsen finder sted fra Munkebo Kirke fredag 22. marts klokken 14.

Dødsfald

Bente Kuhlmann, Munkebo Født 28. juli 1943 - Død 11. marts 2024Begravelsen finder sted fredag 22. marts kl. 13:00 fra Fraugde Kirke

Dødsfald

Riborg Irene Kløverpris Ebsen, Rynkeby Født 21. januar 1931 - Død 10. marts 2024Bisættelsen finder sted fredag 22. marts kl. 12:00 fra Rynkeby Kirke

Dødsfald

Peder Høite Hansen, Kerteminde Født 22. november 1948 - Død 9. marts 2024Begravelsen finder sted tirsdag 19. marts kl. 13:00 fra Revninge Kirke

Dødsfald

Ruth Jensen, Ullerslev Født 18. november 1941 - Død 9. marts 2024Bisættelsen finder sted fredag 15. marts kl. 14:00 fra Flødstrup Kirke

Dødsfald

Villy Rasmussen, Langeskov Født 23. november 1934 - Død 7. marts 2024Bisættelsen finder sted fredag 15. marts kl. 10:30 fra Marslev Kirke

Dødsfald

Lissi Hansen, Rynkeby Født 30. juli 1934 - Død 28. februar 2024Bisættelsen har fundet sted

Dødsfald

Birthe Jepsen Født 9. september 1944 - Død 22. februar 2024Bisættelsen finder sted fra Kerteminde Kirke tirsdag 27. februar kl. 13.

Dødsfald

Karsten Møller Gellert Født 30. oktober 1951 - Død 15. februar 2024Bisættelsen finder sted i stilhed.

Dødsfald

Egil Andersen Født 4. marts 1936 - Død 16. februar 2024Bisættelsen finder sted fra Kerteminde Kirkegårdskapel lørdag 24. februar kl. 10. 

Dødsfald

Palle Oluf Løkke Født 20. april 1950 - Død 18. februar 2024Bisættelsen finder sted fra Kerteminde Kirkegårdskapel tirsdag 27. februar kl. 11.

Dødsfald

Kaj Jørgen Nielsen Født 27. december 1932 - Død 20. februar 2024Bisættelsen finder sted fra Munkebo Kirke fredag 23. februar kl. 13.30. 

Dødsfald

Morten Bjørn Erichsen Født 24. juli 1943 - Død 16. februar 2024Bisættelsen finder sted fra Brabrand Kirke lørdag 24. februar kl. 13.